ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΡΑΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΒΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΝΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΑ ΕΥΗ
ΜΠΑΖΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΠΙΤΖΕΚΑ ΜΑΡΘΑ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΚΑΡΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΕΡΑΤ ΜΕΧΜΕΤ
ΜΠΙΛΚΙΝ ΧΟΥΣΕΪΝ
ΝΕΔΕΛΚΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΠΕΤΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΟΛΤΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΡΙΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΥΡΣΑΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΠΑΤΤΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΑΣΤΑΛΤΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΓΛΟΥ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΔΕΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΔΟΥΚΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΟΛΛΑ ΜΕΧΜΕΤ
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΜΤΣΑΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΙΝΑ-ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΗΣΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΛΕΜΠΕΤΛΗΣ ΠΑΡΙΣ
ΜΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΜΕΛΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΟΥΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ
ΡΑΛΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΖΙΝΕΒΗΣ ΧΑΡΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΥΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΕΤΑΛΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ
ΓΛΑΒΙΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΛΙΛΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΠΑΤΖΑΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ
ΧΕΙΡ ΡΙΚΑΡΝΤΟ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΒΑΛΔΗΡ ΙΩΑΝΝΑ
ΓΚΙΟΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΙΛΚΙΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΚΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΣΟΥΛΟΥΝΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΛΛΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΡΒΙΘΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΒΕΝΙΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ
ΠΕΤΟΓΛΟΥ ΣΑΜΟΥΗΛ
ΠΡΟΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΟΝΤΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΙΤΙΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΚΟΥΤΖΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΟΙΚΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ
ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
MAKINAΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΡΥΔΑ ΑΝΝΑ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΚΕΙΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΥΛΙΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΕΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΕΡΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΙΝΕΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΡΟΥΛΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΖΕΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΑΒΑΒΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΛΙΟΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΑΡΚΑΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΣΙΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΤΣΙΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
NΟΥΤΣΙΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΤΑΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΪΑ
ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΟΤΑ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΑΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΥΡΑΤΣΟΥ ΕΦΗ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ
ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΔΙΑΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΤΖΙΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΡΙΖΟΥ ΦΑΝΗ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΥΠΙΤΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΕΤΚΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΙΩΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΤΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΚΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΪΝΤΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΥΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΡΙΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΡΑΝΙΑ
ΦΕΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΤΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΩΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΤΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΠΟΛΩΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΑΛΚΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΒΑΤΣΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΛΕΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΚΑΡΤΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΟΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΖΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΑΚΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΕΡΒΑΣ ΦΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΚΑΡΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΡΙΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΣΥΓΚΟΥΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΡΙΒΛΗ ΧΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΣΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΝΤΡΑΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΙΩΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΜΑΡΙ ΣΑΜΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΡΑΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΣΑΠΛΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΩΜΟΥ ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΣΑΚΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΤΖΟΥΡΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΡΟΦΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΑΡΔΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΣΙΜΠΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΦΟΣ ΣΑΚΗΣ
ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚOΜΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΟΥΡΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΝΘΟΚΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΙΣΑΡΧΟΝΤΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΝΤΟΜΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΟΜΝΙΑΝΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΕΡΑΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΕΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΟΥΕΡΕΦ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΡΟΥΧΩΤΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ
ΛΟΥΒΕΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΚΛΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΙΤΩΛΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΗΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΕΡΜΕΡΤΖΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΓΙΑΝΝΑ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΑΫΜΕΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΚΗ ΑΚΡΙΒΗ
ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΚΗΣ
ΣΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΧΑΪΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΡΑΖΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ
ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΙΚΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΡΑΣΣΑΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΜΑΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΙΩΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΛΕΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΜΠΟΥΧΑΝΤΜΠΑ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΑΝΕΛΙΑΝ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΦΑΜΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΕΝΑΤΟΥ KAITH
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΣΚΟΒΟΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΠΕΛΙΑ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΡΥΠΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΙΜΙΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΓΙΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΝΝΗ ΦΑΝΗ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΛΕΚΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΜΑΝΗ ΛΙΝΑ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΡΟΖΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΑΝΑΓΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΟΖΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΜΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΣΑΤΣΑΓΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΚΙΚΗ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΕΜΕΛΟΣ ΜΑΝΟΣ
ΚΑΝΑΠΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΗΓΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΙΣΕΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΕΓΚΟΣ ΤΑΣΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΑΡΑΜΠΑΡΜΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΑΞΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΡΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΟΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΝΥ)
ΓΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΚΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β1 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΤΕΦΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΛΕΙΑΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΡΙΣΒΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β2 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΝΤΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΠΥΡΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΔΡΑΣΚΕΛΑΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΛΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΖΑΧΟΣ ΝΑΣΟΣ
ΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΕΛΤΕΓΡΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΝΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΑΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΦΡΑΪΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β3 ΑΘΗΝΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΤΟΣ
ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΛΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΜΠΟΥΛΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΕΡΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΕΡΒΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΤΖΑΝΟΓΙΩΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΣΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΥΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΝΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
OIKONOMOY ΣΤΑΘΗΣ
ΒΛΑΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΑΜΙΖΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΝΤΖΑΒΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ
ΜΙΣΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
ΡΕΛΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΘΗ-ΧΑΤΖΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΕΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΥ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΓΛΑΜΠΕΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΖΟΥΠΗ ΕΥΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΕΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΤΙΣ
ΚΛΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΠΑΤΕΒΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΓΥΡΩ ΠΡΙΝΤΕΖΗ
ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΛΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΜΠΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ ΑΡΕΤΗ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΡ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΑΡΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΚΙΝΟΣΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΙΟΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΛΙΟΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΕΝΕΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΔΗΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΥΡΙΓΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΒΛΑΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΣΤΗΣ
ΠΕΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΡΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΚΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΙΩΤΑ
ΚΛΕΜΠΕΤΣΑΝΗ ΡΟΥΛΑ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΙΤΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΤΣΟΥΛΟΥΦΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΦΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΑΒΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΟΥΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΚΟΡΔΑΚΗ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΜΕΓΓΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΤΣΕΛΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΕΣΒΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΚΟΥΡΚΕΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΜΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΠΑΤΕΡΕΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΡΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΑΡΚΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΛΥΚΟΥ ΛΙΤΣΑ
ΞΥΝΤΑΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΩΚΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΛΟΥΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΑΠΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΗΜΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΟΥΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΟΥΦΟΥ-ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΓΔΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΝΤΟΛΑΜΠΑΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΟΥΛΑΔΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΣΕΛΒΕΛΗ ΕΛΕΝΗ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΑΜΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΙΑΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΖΑΒΟΥΔΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ
ΖΟΥΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΛΤΟΣ
ΣΒΑΡΝΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΤΙΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΒΟΡ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΙΑΝΙΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΘΑΝΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΑΥΔΙΔ
ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΛΙΤΣΑ
ΣΟΡΟΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΟΤ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΤΕΛΗΣ
ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΠΑΚΡΥΣΙΩΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΜΠΟΥΛΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΤΑΛΙΑΣ ΤΑΣΟΣ
ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΤΡΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΛΑΜΠΟΥΡΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΛΙΓΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΙΛΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΙΛΛΑΣ ΜΑΝΘΟΣ
ΖΟΥΛΟΥΦΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΚΑΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΟΥΡΣΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΓΟΥΛΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΘΑΝΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ
ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΜΠΑΣΙΑ ΑΜΑΛΙΑ
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΟΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΑΛΒΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΟΛΑΝΑΚΗ ΕΦΗ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΛΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΣΑΜΑΡΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΕΛΗ Ν.Ε.
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΕΛΕΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΤΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Πληκτρολογήστε και πατήστε το enter.